Kayseri Kurumsal Kimlik - Kurumsal Kimlik tasarımı

Kayseri Kurumsal Kimlik - Kurumsal Kimlik tasarımı

Biz müşterilerimize digital deneyimler yaşatıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kayseri Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımı | Gelişim Medya
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı nedir?

Kurumsal kimlik şirketin, kurumun vb. oluşumların içte ve dışta yaptığı işi, çalışmalarını, imajını, hizmet anlayışını, duruşunu temsil eden kavram bütünüdür.

Kurumsal kimlik tasarımı nasıl yapılır?

Kurumsal kimlik çalışması profesyonelce hazırlanmalıdır; çünkü bu kimlik şirketin imzası niteliğinde olacaktır. Bu kimliği seçerken dikkatli ve şirketinize uyumlu şekilde seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tekrardan kimlik oluşturma ve bunu piyasaya kabul ettirmek oldukça zordur. Kullanılması gereken kelimeler varsa bunların dili nasıldır ve nasıl tepki bıracaktır gibi detayların düşünülmesi gerekmektedir.

 

Kurumsal kimliğin bir çok ögesi vardır; takvimler, ajandalar, raporlar, afişler, kurumsal yayınlar, iletişim ürünleri, promosyon ürünleri, düzenlenen konferanslar, fuarlar, sergiler gibi ögelerdir. Kurumsal kimlik firmanın dış görünüşü, imajı ile ilgilenir. Bu yüzden şirketler için en önemli reklam aracıdır.

 

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları için bize aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için hemen buraya tıklayarak bize ulaşın


Kurumsal kimlik tasarımının 5 temel aşaması;

  1. 1.Firmanın öncelikle ne istediğini karar vermesi, işlerin belirlenmesi ve onaylanması aşamasıdır.

  2. 2.Kimlik oluşturulurken belli bir plana ve zamana sadık kalınmalıdır.

  3. 3.Oluşma evresinde olan kimliğin taslaklarının sunumu ve yetkilinin onayı gerekmektedir.

  4. 4.Yapılan sunumdan sonra yetkililer tarafından bulunan eksiklikler giderilerek düzenler ve son aşamaya hazır hale getirilir.

  5. 5.Son aşama ise oluşturulan kimliğin gerekli tüm alanlara yayımlanmasıdır. Bunu yaparken hedef kitlesi iyi seçilmelidir. Aksi takdirde yapılan yanlış seçim tüm emeklerinizin boşa gitmesi ve hatta firmanızın prestij kaybına yol açabilir.

 

 Marka bilinirliğini oluşturan iki ana öge bulunuyor;

 

1-Logo Ve Slogan: Müşterinin ilk dikkatini çeken markanızın logosudur ve ardından gelen slogan ile birlikte bir bütün halinde müşteriye verilmek istenen mesajı iletirler.

 

2- Kurumsal Renk ve Font: Kurumsal web site tasarımı müşteriye iletmek istediğiniz mesajı tam anlamıyla iletmelidir.  

 

Kurumsal Kimlik Tasarımında Kritik Noktalar

Nasıl her insanın konuşma ya da davranış şekli farklı ve kendinze özelse kurumsal kimlik de bir kurumun davranışını, duruşunu ve kendisini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlikler şirketin hedef kitlesi ile rahat iletişime geçmesi ve onların dikkatini kolayca çekebilmesi açısından oldukça önemlidir. Örneklerle de bu tasarımlar müşterilere sunularak görüşler alınmalı ve revizelerle son halini almalıdır.

 

 İPUCU

 

Slogan ve Logo

Kurumsal kimlik yapılırken en önemli iki öğe slogan ve logo tasarımıdır. Tüketicinin bir marka da gözüne ilk çarpan şey logo tasarımıdır. Bu yüzden tasarımları iyi bir Grafik Tasarım uzmanına yaptırmakta fayda var. Ayrıca tüketicinin okuduğu slogan da oldukça etkili olmalıdır sadece birkaç kelimeden oluşan bu sloganlar markanın sundukları ve yaptığı işler hakkında oldukça bilgi vermelidir.  

 

 

Kurumsal Font (Tipografi) ve Renk

Kurumun kullandığı fontlar ve renkler kurumunu olduğu her yerde takip eder. Resmi evraklar, antetli kağıtlar, katalog ürünler, broşür, kartvizitler, zarflar, dosyalar ve web site tasarımı gibi alanlarda mutlaka bu fontların ve rengin izi vardır. Kurumsal renklerin her birinin temsil ettiği amaç olmalı, müşterilerinize vermek istediğiniz mesajları bu renklerle verebilirsiniz. Ayrıca bu çalışmalar tüketicilerde pozitif duygular uyandırmalıdır. Dikkat edilmesi gerekneler;

  1. Çeşitli logo denemelerin vektörel çizimlerinin sunulması (.ai, .eps, .svg)
  2. Yüksek çözünürlükteki hızlı açılabilen sürümleri (.jpg, .pdf, .png)

Çoğu marka, 2 ila 4 ana renk arasıdna seçim yapmaktadır ve bunları 7 ila 11 arasında değişen renk paletleri ile tamamlayarak sonuçlandırıyor. İkincil renk tonları siyah ve gri gibi nötr tonlar olabilir.

 

Marka Öyküsü

Markanın vizyonunu ve kurumsal özelliklerinin net bir şekilde gözden geçirilmesi gereklidir. Güçlü marka öyküleri mesajları belli kalıplarla beraber kullanılırsa daha büyük etkiler yaratabilir. Hikayeyi, şirketin yerine getireceği tüm görsellerin ve büyüme stratejilerinin temeli olarak düşünebilirsiniz.

 

Kartvizit

Kartvizitler markalar için ciddi detaylardır; çünkü kurumun uzun sunumlara ve anlatımlara gerek duymadan kendisini tanıtmasına yardımcı olur. Bir kartvizitte müşterinin firma ile ilgili ihtiyaç duyabileceği bütün bilgiler yer almalıdır. Önceki yıllarda kartvizitler sadece belirli standartlar altında üretilse de günümüzde Gelişim Medya gibi pek çok reklam ajansı firmaları bu algıyı yıkmış ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmaya başlamıştır.  
Projeye mi ihtiyacınız var ?
Bize ulaşın.
Bize Ulaşın

Web tasarım hizmetleri denildiği zaman ilk akla gelen Kayseri reklam ajansı Gelişim Medya'dır.
Gelişim Medya 15 yılı aşkın tecrübesiyle web yazılım, web tasarım, e-ticaret sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Web tasarım firmaları arasında ilklerde yer almasının bir sebebi de, biliriz ki kurumsal web sitesi önceliği müşterinin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.
Bu konuda özenle ve dikkatle yılları aşkın tecrübesiyle çalışan Gelişim Medya ekibi sadece kayseri web tasarımı hizmeti konusunda değil aynı zamanda SEO ve arama motoru optimizasyonu konusunda da hizmet vermektedir.
Önceliğimiz müşterimizin dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edilmesidir. Gerek sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı gerekse web sitesi ve kayseri e-ticaret hizmetleri konusunda bu önceliklerimizi bir kural gibi vazgeçilmez haline getirmişizdir.
Web tasarım firmaları Web hizmetlerinin temelinde de zaten öncelik kurumu tanımak ve en iyi şekilde temsil etmek yatar.
Gelişim Medya olarak hem yurt içi hem de yurt dışında müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Mobil uygulama, responsive (mobil uyumlu) web sitesi veya web tasarımı konusunda uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Ajansımızda alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir:
> kayseri web tasarım hizmetleri
> e-ticaret
> web sitesi
> web tasarımı
> kurumsal kimlik
> logo tasarımı
> banner tasarımı
> prodüksiyon
> tanıtım filmi ve ürün çekimi
> fotoğraf çekimi
> reklam
> açıkhava reklamları
> billboard reklam
> otobüs içi reklamı

web proje geliştirme hizmeti bizim için çok önemlidir çünkü sosyal medya hesaplarında ve kayseri web site hizmeti alan müşterimize en iyi hizmeti vermek isteriz. Tüm web tasarım projelerimizde hem mobil uygulama, hem de kayseri e-ticaret ve profesyonel web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı konusunda bir marka olmanın haklı gururunu yaşamak bizi en güçlü kılan temel motivasyon aracıdır.

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından olan Gelişim Medya, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Gelişim Medya, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Gelişim Medya olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece web sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. Web sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Gelişim Medya Reklam firması olarak Kayseri web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. nevşehir, sivas, niğde, kayseri web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, kayseri e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, nevşehir, sivas, niğde, kayseri havadan çekim, kayseri havadan fotoğraf çekme, tanıtım filmi yaptırmak, fabrika tanıtım filmi, ucuz web tasarımı, ucuz web sayfası, jimmy jib, porto jib, kurumsal film, reklam filmi hazırlama, grafik tasarım, katalog tasarım web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, website tasarımı, kayseri e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Gelişim Medya Kayseri Web Tasarımı
Barbaros Caddesi 3304. Sokak Garanti Plaza Kat:7 No:38 (Sümer Yüzme Havuzu Yanı ) Kocasinan / Kayseri
Tel: 0553 320 1161 Website: www.gelisimmedya.com

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, kayseri başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Gelişim Medya Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi kampanyaları da düzenlemektedir. Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir. En iyi internet sitesi firmaları Kayseri, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları Kayseri, Kayseri Reklam Ajansı, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google kayseri reklam ajansları, kayseri de reklam firmaları gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır. İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi örnekleri bulunmaktadır. Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir. Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

HIZLI TEKLİF AL