Kayseri Grafik Tasarım - Profesyonel Tasarım Hizmeti

Kayseri Grafik Tasarım - Profesyonel Tasarım Hizmeti

Biz müşterilerimize digital deneyimler yaşatıyoruz.

Grafik Tasarım

Kayseri Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımı | Gelişim Medya
Grafik Tasarım

İçindekiler

 

Grafik Tasarım Nedir?

 

Grafik tasarım, düşüncenin veya bir mesajın görsel hale getirilmesine denir. Grafik tasarımının yapılabilmesi için belli bir eğitimin ve dolayısıyla bilginin olması gereklidir.

 

Grafik tasarımını yapan bu kişilere ise grafik tasarımcısı (grafiker) denir. Grafik tasarımı birçok alanda uygulanabilen bir daldır ve bu dallar günümüzde teknolojinin genişlemesi ile birlikte çoğalma göstermektedir. Logo, billboard, broşür, el ilanları, marka oluşturma, tv reklamları, iç mimari, araç giydirme, hareketli filmler, animasyonlar, arayüz tasarımları, gazeteler, kitap, dergi, ambalaj tasarımı, cephe giydirme gibi birçok alanda kullanılabilen grafik tasarımı, görüleceği üzere birçok sektör için önemli bir görev üstlenmiştir.

 

Grafik tasarımının yapılabilmesi için piyasa da birçok farklı program bulunmaktadır; ama bunların içinde profesyonel anlamda az sayıda program bulunur. Bunların başında da, Corel Draw, Adobe Illustrator (Ai), Adobe Photoshop gibi profesyonel programlar bulunur. Gelişim Medya grafik tasarım ekibimiz bu programlar üzerine eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli bir iş ortaya çıkarmak içinde, bu programların profesyonel bir şekilde kullanılması kesinlikle şarttır.

 

Küçük veya büyük firmalar için internet piyasasında yer almak neredeyse zorunlu bir durum haline gelmiştir. Durum böyle olunca web sitelerin yapımı, web sitesinin logosu, internet reklamcılığı gibi birçok alanda da grafik tasarımı devreye girer. Özellikle kurumlar için grafik tasarımı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

 

Logo Tasarımı

 

Logolar, işletmeler için kimlik görevi görür ve işletmeler için oldukça önemlidir. Bir firmanın imzası diyebileceğimiz logolar, kurumsal firmaların imajını doğrudan etkiler. Nitekim, firmanın bundan sonraki tüm çalışmalarında o logo da, onları temsil edecek bir öğedir. Logo ne kadar iyi olursa, imajınıza da o kadar büyük etkisi olur. Bir web sitesine, televizyon kanallarına, gazetelere veya dergilere kurumsal firmanız için reklam verdiğinizi düşünelim. İşte burada sizi yine logonuz temsil edecektir. Küçük web sitelerinin bile logoya sahip olduklarını düşünürsek, kurumsal firmaların logoları çok daha profesyonel olmalıdır.

 

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için hemen buraya tıklayarak bize ulaşın

 

Logo tasarımı yapılmadan önce şirketin detaylı bir analizi yapılmalı ve bu analiz sonucunda logo tasarımı yapılmalıdır. Firmanın misyonu, hangi sektörde hizmet verdiği, hangi müşteri kitlesine hitap ettiği logo tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken öğeler arasında yer alır. Ayrıca firma hangi alanda hizmet veriyor ise, o hizmet ile alakalı bir logo kullanılması çok önemlidir. Araç lastiği üreten bir firmayı örnek olarak ele alalım. Bu firma ancak ve ancak lastik görselinin kullanıldığı bir logoyu kullanmalıdır. Logoyu yaptırdığınız firmanın da, tecrübeli ve kaliteli işler çıkaran bir ekibe sahip olması gerekmektedir. Bu doğrultu da, firma yetkililerine en doğru sunumu ve yönlendirmeyi yapabilirler.

 

Gelişim Medya ekibi olarak, firmanız için en uygun logo tasarımını sizlere farklı seçenekler ile sunuyor ve sizlerin kararları doğrultusunda logo tasarımı çalışmanıza yön veriyoruz. Çalışma sonucunda da, firmanız için en profesyonel logonuz, sizlerin fikirleri ve bizlerin becerileri ile ortaya çıkmış oluyor.

 

Kurumsal firmalar için yapılan logoların sonraki süreçte değiştirilmesi de, firma için eksi bir durum oluşturmaktadır. Bu yüzden, firmanın ilk logosunu tasarlarken iyi bir karar verilmesi oldukça önemli bir süreçtir.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Kurumsal kimlik tasarımında ki en önemli süreç, yukarıda detaylı olarak bahsettiğimiz logo tasarımıdır. Bu yüzden logo tasarımı hakkında yeterli bilgiyi sizlere aktardığımızı düşünerek bu aşamada sizlere diğer unsurlardan bahsedeceğiz.

 

Kurumsal kimlik terimi oldukça geniş bir kavram olma özelliği taşır. Ofisin tasarımı, personelin kılık kıyafeti, araç giydirme işlemleri, web sitesi, web sitesinde kullanılan görsel öğeler, tabelalar, ambalaj, çek tasarımı, kupon tasarımları, dosya tasarımları, zarf tasarımları, kartvizit gibi tüm unsurlar kurumsal kimlik içinde yer alır.

 

Yukarıda tüm saydığımız öğelerden de anlaşılacağı üzere, kurumsal kimlik firmanın görünen yüzüdür. Özellikle pazarlama alanında oldukça önemli bir faktör olan kurumsal kimlik; firmanın hedeflerini, ürünlerini, amaçlarını, hedef kitleye ulaştırmak için köprü görevi görmektedir. Kurumsal kimlik tasarımı, işletmelerin iskeleti görevini görür. Bu yüzden bu süreçte, profesyonel destek alınması önemlidir. Bu aşamada seçeceğiniz firmanın, daha önceki referansları incelenmeli ve bu önemli görevi üstlenebilecek kapasite de olup olmadıkları araştırılmalıdır. Zira piyasada profesyonel görüntü çizen, amatör firma sayısı oldukça fazladır.
Projeye mi ihtiyacınız var ?
Bize ulaşın.
Bize Ulaşın

Web tasarım hizmetleri denildiği zaman ilk akla gelen Kayseri reklam ajansı Gelişim Medya'dır.
Gelişim Medya 15 yılı aşkın tecrübesiyle web yazılım, web tasarım, e-ticaret sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Web tasarım firmaları arasında ilklerde yer almasının bir sebebi de, biliriz ki kurumsal web sitesi önceliği müşterinin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.
Bu konuda özenle ve dikkatle yılları aşkın tecrübesiyle çalışan Gelişim Medya ekibi sadece kayseri web tasarımı hizmeti konusunda değil aynı zamanda SEO ve arama motoru optimizasyonu konusunda da hizmet vermektedir.
Önceliğimiz müşterimizin dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edilmesidir. Gerek sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı gerekse web sitesi ve kayseri e-ticaret hizmetleri konusunda bu önceliklerimizi bir kural gibi vazgeçilmez haline getirmişizdir.
Web tasarım firmaları Web hizmetlerinin temelinde de zaten öncelik kurumu tanımak ve en iyi şekilde temsil etmek yatar.
Gelişim Medya olarak hem yurt içi hem de yurt dışında müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Mobil uygulama, responsive (mobil uyumlu) web sitesi veya web tasarımı konusunda uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Ajansımızda alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir:
> kayseri web tasarım hizmetleri
> e-ticaret
> web sitesi
> web tasarımı
> kurumsal kimlik
> logo tasarımı
> banner tasarımı
> prodüksiyon
> tanıtım filmi ve ürün çekimi
> fotoğraf çekimi
> reklam
> açıkhava reklamları
> billboard reklam
> otobüs içi reklamı

web proje geliştirme hizmeti bizim için çok önemlidir çünkü sosyal medya hesaplarında ve kayseri web site hizmeti alan müşterimize en iyi hizmeti vermek isteriz. Tüm web tasarım projelerimizde hem mobil uygulama, hem de kayseri e-ticaret ve profesyonel web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı konusunda bir marka olmanın haklı gururunu yaşamak bizi en güçlü kılan temel motivasyon aracıdır.

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından olan Gelişim Medya, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Gelişim Medya, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Gelişim Medya olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece web sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. Web sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Gelişim Medya Reklam firması olarak Kayseri web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. nevşehir, sivas, niğde, kayseri web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, kayseri e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, nevşehir, sivas, niğde, kayseri havadan çekim, kayseri havadan fotoğraf çekme, tanıtım filmi yaptırmak, fabrika tanıtım filmi, ucuz web tasarımı, ucuz web sayfası, jimmy jib, porto jib, kurumsal film, reklam filmi hazırlama, grafik tasarım, katalog tasarım web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, website tasarımı, kayseri e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Gelişim Medya Kayseri Web Tasarımı
Barbaros Caddesi 3304. Sokak Garanti Plaza Kat:7 No:38 (Sümer Yüzme Havuzu Yanı ) Kocasinan / Kayseri
Tel: 0553 320 1161 Website: www.gelisimmedya.com

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, kayseri başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Gelişim Medya Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi kampanyaları da düzenlemektedir. Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir. En iyi internet sitesi firmaları Kayseri, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları Kayseri, Kayseri Reklam Ajansı, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google kayseri reklam ajansları, kayseri de reklam firmaları gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır. İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi örnekleri bulunmaktadır. Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir. Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

HIZLI TEKLİF AL