Kayseri Prodüksiyon, Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Klip

Kayseri Prodüksiyon, Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Klip

Biz müşterilerimize digital deneyimler yaşatıyoruz.

Prodüksiyon, Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Klip

Kayseri Web Tasarım | Web Sitesi Tasarımı | Gelişim Medya
Prodüksiyon, Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Klip

Prodüksiyon İngilizce kökenli bir kelimedir ve ürün anlamına gelmektedir. Üretim anlamı ile dilimize taşınmış olan bu kelimeyi biz daha çok sinema ve televizyon sektöründe yapım anlamında kullanmaktayız. Prodüksiyon sanıldığı gibi tek bir kişiden oluşmaz aksine bir dizi fonksiyonel gruptan oluşur. Bu grup aslen üretimde kullanılacak olan ana bütçenin doğru harcanması ve kullanılması ile görevlidir. Ayrıca bu grup yönetmen ve diğer görevli kişilerin istekleri veya tercihlerini bütçeye bağlı kalarak yerine getirme, değiştirme yetkisine sahiptirler. Prodüksiyon grubunda bulunan herkesin görevleri uzmanlık alanlarına bakılarak dağıtılmaktadır.

 

İçindekiler

 

 

Ortalama bir prodüksiyon grubunda ses, görüntü, reji, set, ışık, catering, kostüm, sanat, makyaj, post prodüksiyon ekipleri bulunmaktadır. Bu ekiplerin genel yapısı bir şef ve iki asistan olarak kurulmaktadır. Filmin bütçesine göre ise bu ekipte çalışan kişilerin sayısı artabilir veya azalabilir. Bizim gibi Samsun'da ve diğer illerde bulunan prodüksiyon firmasının görevi ise bir reklam veya tanıtım projesi, film bütçesine göre bu ekiplerin sayısını ayarlamak ve onların görevlerini belirlemektir.

Üst Düzey Prodüksiyon Ekipmanları

Gerek internetin gerekse televizyonların günümüzde fazlasıyla yaygınlaşması ile üretilen video içerikler hedeflenen kitlenin üzerinde en fazla etki sağlayan iletişim aracı olmuştur. Videolar akılda kalıcılık, akıcılık ve anlaşılabilirlik açısından diğer iletişim araçlarının bir adım önüne geçmeyi başarıyor. Bu yüzden markalar yaptıkları film, reklam gibi video içeriklerinin son derece kaliteli ve anlaşılır olmasını istemektedirler.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için hemen buraya tıklayarak bize ulaşın
Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte video içeriklerde kullanılan prodüksiyon ekipmanları da değişmeye başlamıştır. Bu yüzden firmalar da müşterileri için en iyi hizmeti sunmak adına üst düzey prodüksiyon ekipmanlarını kullanmaya başlamışlardır. Bu ekipmanların başında ise Jimmy Jib, kamera, Steadicam, ışık sistemleri, ses ekipmanları, set ve kamera mercekleri gelmektedir. Ayrıca son çıkan ürünlerle artık filmler ultra HD ve 4K çözünürlükte çekilebilmektedir.

 

Havadan Görüntüleme Sistemleri

İzlemiş olduğumuz videolarda, filmlerde, reklamlarda ve filmlerde kullanılan havadan alınan görüntüler izlenen filmin en can alıcı, dikkat çekici noktaları olmayı her zaman başarmaktadırlar. Bu nedenle filminde havadan görüntü almak her yönetmen için  önemlidir.

 

Video içerikler için havadan görüntü almak bundan yaklaşık 5 sene öncesinde zor ve külfetli bir işti. Görüntüleri kaydetmek içinse en az 2 veya 3 kişilik bir ekibin bir arada çalışmasına ihtiyaç duyuluyordu. Bu yüzden videolarda veya filmlerde havadan görüntü sadece profesyonel ekipler ve iyi bir bütçe ile yapılabiliyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile havadan görüntü almak eskiye göre daha rahat bir hale gelmiştir. Havadan görüntüleme en basit hali ile drone adı verilen uzaktan kumanda yardımıyla çalışan ve üzerinde kendi kamerası bulunan minik helikopterler sayesinde çekilmektedir. Ayrıca havadan görüntü çekmek için farklı bir yöntem daha kullanılmaktadır. Bu yöntemde de yine dronelar kullanılır ve dronelara takılan ekstra kamera, ekipmanlar sayesinde havadan görüntü alınır.

 

Havadan görüntü alırken drone kullanmanın avantajlarından biriside gerçek helikopter ve uçakların inemeyeceği alçak irtifalara, konumlara inebilmesidir. Bu sayede istediğiniz yükseklikte rahat bir şekilde görüntü alabilirsiniz. Genellikle 1 metre ila 400 metre arası bir yükseklikte uçuş yapabilen dronelar rahat manevra yapabilmeleri çekilmek istenen konumu en çabuk şekilde kayıt edebilmektedirler. Tabi ki de havadan görüntü alma işlemi bu kadar basit değildir. Kaliteli ve sarsıntısız bir görüntü için drone kullanan kişi kendisini iyi yetiştirmelidir. Günümüzde popülaritesi her geçen gün artan havadan görüntüler tanıtım filmleri ve reklamların vazgeçilmez açısı haline gelmiştir.

 

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Hangi sektörde hizmet verirse versin bir şirketin kurumsallaşması marka değeri ve prestij açısından oldukça önemlidir. Bu hizmet, firmaların kurumsallaşmasında büyük rol oynamaktadırlar. Kurumsal tanıtım filmi seçeneğini etkili bir şekilde kullanan firmalar değerlerini kısa sürede yükseltebilmektedirler. Kurumsal tanıtım filmlerinde de her video içerik oluşturulmadan önce yapılan hazırlıklar ve işlemler önemli bir yer tutmaktadır. Bu hazırlıkların başında ise çekilecek olan firmanın büyüklüğüne ve karakterine göre yapılan planlamalar – bütçe değerlendirmesi gelmektedir. Bu planlamaların sonrasında ise ses ekipmanları, ışık ekipmanları ve kamera gibi teknik detayların ayarlanması yapılır.

 

Kurumsal tanıtım filmi çekimi yapılırken seçilecek olan marka yüzüne de ayrı bir özen göstermek filmin ön plana çıkmasına fayda sağlamaktadır. Örnek olarak uluslararası bir tanıtım filmi çekiminde uluslararası seviye de tanınan bir kişi kullanılırken yerel bazda çekilen filmlerde buna uygun kişiler kullanılabilir. Teknik kısmımda en az filmde yer alan kişi kadar önemlidir. Teknik ekibinin iyi olması kaliteli ve seyir keyfi yüksek bir çalışmanın ortaya çıkmasına neden olur. Kullanılan ekipmanların kaliteli olması da filmin izleyici üzerinde bırakacağı etkide büyük rol oynamaktadır.

 

Saha çekimlerinin tamamlanmasının ardından stüdyo ortamında profesyonel kurgu ekibi ve profesyonel seslendirme ekibi ile beraber son detaylar tamamlanır ve film izlenebilir hale getirilir. Bu aşamada ekibin yapacağı işlemlerin her birini hassas şekilde yapmaları önemlidir. Firmaya özel yapılan fon müziği, özel logo ve firma yüzü ile tamamlanan tanıtım filmi yayına verilemeye hazır hale gelmiştir. Filmin bütün hazırlık ve yapı aşamaları bittikten sonra ise pazarlama aşamasına geçilmektedir.

Kayseri Prodüksiyon Firması

Kurumsal tanıtım filmi aşamasının en önemli noktası olan pazarlama aşaması çekilen filmin iyi bir şekilde hedeflenen kitleye ulaşmasına ve firmanın tanınma oranın artmasına olanak sağlamaktadır. Biz de Gelişim Medya ekibi olarak Kayseri'de her türlü prodüksiyon işlemlerinde profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.
Projeye mi ihtiyacınız var ?
Bize ulaşın.
Bize Ulaşın

Web tasarım hizmetleri denildiği zaman ilk akla gelen Kayseri reklam ajansı Gelişim Medya'dır.
Gelişim Medya 15 yılı aşkın tecrübesiyle web yazılım, web tasarım, e-ticaret sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Web tasarım firmaları arasında ilklerde yer almasının bir sebebi de, biliriz ki kurumsal web sitesi önceliği müşterinin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmaktır.
Bu konuda özenle ve dikkatle yılları aşkın tecrübesiyle çalışan Gelişim Medya ekibi sadece kayseri web tasarımı hizmeti konusunda değil aynı zamanda SEO ve arama motoru optimizasyonu konusunda da hizmet vermektedir.
Önceliğimiz müşterimizin dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edilmesidir. Gerek sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı gerekse web sitesi ve kayseri e-ticaret hizmetleri konusunda bu önceliklerimizi bir kural gibi vazgeçilmez haline getirmişizdir.
Web tasarım firmaları Web hizmetlerinin temelinde de zaten öncelik kurumu tanımak ve en iyi şekilde temsil etmek yatar.
Gelişim Medya olarak hem yurt içi hem de yurt dışında müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Mobil uygulama, responsive (mobil uyumlu) web sitesi veya web tasarımı konusunda uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Ajansımızda alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir:
> kayseri web tasarım hizmetleri
> e-ticaret
> web sitesi
> web tasarımı
> kurumsal kimlik
> logo tasarımı
> banner tasarımı
> prodüksiyon
> tanıtım filmi ve ürün çekimi
> fotoğraf çekimi
> reklam
> açıkhava reklamları
> billboard reklam
> otobüs içi reklamı

web proje geliştirme hizmeti bizim için çok önemlidir çünkü sosyal medya hesaplarında ve kayseri web site hizmeti alan müşterimize en iyi hizmeti vermek isteriz. Tüm web tasarım projelerimizde hem mobil uygulama, hem de kayseri e-ticaret ve profesyonel web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı konusunda bir marka olmanın haklı gururunu yaşamak bizi en güçlü kılan temel motivasyon aracıdır.

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından olan Gelişim Medya, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Gelişim Medya, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Gelişim Medya olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde biliyorsunuz ki, sadece web sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. Web sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Website tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Gelişim Medya Reklam firması olarak Kayseri web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. nevşehir, sivas, niğde, kayseri web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, kayseri e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için anahtar kelimelerinizin ve belirli etiketlerinizin web sayfalarınızda bulunması gerekmektedir. Siz de kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı. kayseri web tasarımı, web tasarım firmaları, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, nevşehir, sivas, niğde, kayseri havadan çekim, kayseri havadan fotoğraf çekme, tanıtım filmi yaptırmak, fabrika tanıtım filmi, ucuz web tasarımı, ucuz web sayfası, jimmy jib, porto jib, kurumsal film, reklam filmi hazırlama, grafik tasarım, katalog tasarım web tasarım kayseri, kayseri web tasarım firmaları, kayseri web tasarımı, website tasarımı, kayseri e-ticaret ve diğer tüm hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Gelişim Medya Kayseri Web Tasarımı
Barbaros Caddesi 3304. Sokak Garanti Plaza Kat:7 No:38 (Sümer Yüzme Havuzu Yanı ) Kocasinan / Kayseri
Tel: 0553 320 1161 Website: www.gelisimmedya.com

Web tasarım konusunda, Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, kayseri başta olmak üzeri birçok firmaya itina ile internet sitesi tasarımı hizmeti vermiştir. Profesyonel internet sitesi tasarımı firmaları arasında yerini alan firmamız, en iyi internet sitesi tasarım firmaları arasında olmak için gerek tasarım, gerekse yazılım konusunda kendisini her zaman yenilemektedir. internet sitesi tasarım firmaları içinde kendine güzel bir yer edinmiş firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmaların kurumsal kimliğine uygun internet sitesi tasarımı yapmaktadır.

internet sitesi fiyatları politikasını müşterilerinin istedikleri özellik ve tasarım seçeneklerine göre belirleyen, firmamız Gelişim Medya Internet Hizmetleri, kimi zamanlar internet sitesi kampanyaları da düzenlemektedir. Profesyonel internet sitesi tasarım, web design hizmetleri yanı sıra alan adı tescili, web site bulundurma hizmeti de vermektedir. En iyi internet sitesi firmaları Kayseri, web tasarım firmaları İstanbul Avrupa, web tasarım firmaları Kayseri, Kayseri Reklam Ajansı, web tasarım İstanbul, Ankara web tasarım gibi arama kelimeleri ile Google kayseri reklam ajansları, kayseri de reklam firmaları gibi gelişmiş arama motorlarında firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

internet sitesi ücreti konusunda müşterisine her zaman yardımcı olan firmamız, müşterinin bütçesine göre ucuz internet sitesi tasarım seçeneği de sunmaktadır. İnternet sitesi tasarım konusunda kurumsal internet sitesi tasarımı hizmeti veren firmamız ayrıcı kişisel web site çalışmaları da yapmaktadır.

Bu güne yaptığımız birçok kurumsal internet sitesi örnekleri bulunmaktadır. Kurumsal web tasarım firmaları içinde yer alan firmamız, kurumsal internet sitesi? Gibi sorulara yaptığı kurumsal internet sitesi tasarımı çalışmaları ile güzel cevaplar vermiştir. Kurumsal internet sitesi fiyatlarıözel web tasarım seçeneklerine göre belirlemekte ve 9 (dokuz) aya kadar kredi kartına taksitte uygulamaktadır.

HIZLI TEKLİF AL